1

O FIRMIE

[dt_carousel pagination_type=”navigation”]

Jesteśmy elastyczni i chętni do współpracy.
Usługi prowadzimy głównie na terenie Trójmiasta jednak jest możliwość również zleceń w całym województwie.
Zachęcamy do kontaktu w sprawie wycen prac – bezpłatnie sprawdzimy wszystko pod kątem bezpieczeństwa i możliwości sprawnej realizacji zlecenia.
Cena za usługę jest uzależniona od zaangażowania sprzętu, stopnia zaawansowania prac oraz lokalizacji zlecenia. Jest również możliwość negocjacji i ustalenia indywidualnych cen.
Posiadamy sprawdzony sprzęt, wykwalifikowanych operatorów oraz wysoką jakość usług.
Współpracujemy z dużymi podwykonawcami jak również realizujemy krótkoterminowe zlecenia dla osób prywatnych.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, wiedzą, doświadczeniem oraz kadrą. Przeprowadzane przez nas remonty wykonywane są z niezwykłą dbałością o szczegóły, przez co nie boimy się realizacji usługi nawet dla najbardziej wymagających Klientów. Niewątpliwie kolejnym naszym atutem jest terminowość wykonywanej usługi.

Niezwykle istotne jest dla nas zadowolenie naszych Klientów, dlatego też wszystkie powierzone nam zadania wykonujemy szybko, sprawnie, dokładanie i terminowo, zgodnie z zawartą umową.

[/dt_carousel]

Dlaczego my?

Różnorodność sprzętu

Profesjonalizm

Szybki czas realizacji

Możliwość negocjacji ceny

Wysoka jakość usług

Możliwość zamówienia sprzętu spoza oferty

l

DŹWIGI, KTÓRYMI DYSPONUJEMY

Oferujemy usługi dźwigowe, wynajem dźwigów montaż konstrukcji stalowych, rozładunki materiałów budowlanych, załadunki materiałów budowlanych, dźwigi, żurawie samochodowe itp.

demag-ac-95-do-wynajecia-dzwig-gdansk-1
FAUN ATF 30T
35,0 t
29 m
Dzwig-dac-bumar-550x400
Usługi Dźwigowe DAC BUMAR DSO 185
Dźwigi Gdynia 18,0 t
Dźwigi wynajem gdańsk 19 m + bocian 7 m
Dzwig-krupp
Dźwigi wynajem Usługi
KRUPP KMK 3025
Usługi Dźwigowe Gdańsk 25,0 t
Usługi Dźwigowe Gdańsk 24 m + bocian 12 m
Dzwig-takraf
Usługi Dźwigowe Gdańsk Wynajem

TAKRAF ADK 125/3

ikona Usługi dźwigowe 13,0 t
ikona Usługi dźwigoi 14 m + bocian 6 m
liebherr-dzwig-gdansk-1
ikona wynajem dźwigowe LIEBHERR LTM 1055-3.1
wynajem dźwig Gdańsk 50,0 t
wynajem dźwigów 40 m
mixbud-dzwigi-do-wynajecia-gdansk-1 (1)
dźwig samochodowy wynajem gdańsk DEMAG AC-95
wynajem dźwigów samochodowych gdańsk 40,0 t
dźwig samochodowy wynajem gdańsk 30 m
liebherr-dzwig
ikona wynajem dźwigowe LIEBHERR LTM 1045-3.1
dzwig samochodowy wynajem gdańsk 45,0 t
dźwig samochodowy wynajem gdańsk 36 m
grove-gmk-dzwig-gdansk-2
usługi dźwigiem gdańsk GROVE GMK 2035
usługi dźwigiem samochodowym gdańsk 35,0 t
usługi dźwigiem gdańsk 30 m

OFERTA

Wysoko wydajne maszyny budowlane sprostają najtrudniejszym i pracochłonnym zadaniom. Uwzględniamy wszystkie życzenia Klienta oraz służymy fachową poradą. Prace wykonujemy sprawnie i profesjonalnie – maszyny są bowiem obsługiwane przez pracowników wyspecjalizowanych w swojej dziedzinie oraz posiadających wymagane certyfikaty dopuszczające do pracy. W skład oferty wchodzi montaż konstrukcji stalowych pod budowy hal magazynowych i produkcyjnych, silosów, rurociągów, linii technologicznych, mostów, wiaduktów i kładek.

ŻURAWIE SAMOCHODOWE

Świadczymy usługę wynajmu żurawi samochodowych z możliwą obsługą operatora na czas wykonywania prac. Nasze żurawie są przystosowane do uniwersalnego użytku i zapewniają maksymalną mobilność i zwrotność. Posiadamy wszelkie potrzebne certyfikaty i uprawnienia do świadczenia usług. Żurawie spełniają wszystkie normy prawne dopuszczające je do pracy. Służymy także fachową poradą, zapewniamy dogodne warunki współpracy.

MONTAŻ KONSTRUKCJI STALOWYCH

Wysoko wydajne maszyny budowlane sprostają najtrudniejszym i pracochłonnym zadaniom. Uwzględniamy wszystkie życzenia Klienta oraz służymy fachową poradą. Usługi dźwigowe wykonujemy sprawnie i profesjonalnie – maszyny są bowiem obsługiwane przez pracowników wyspecjalizowanych w swojej dziedzinie oraz posiadających wymagane certyfikaty dopuszczające do pracy. W skład naszej oferty wchodzi montaż konstrukcji stalowych pod budowy hal magazynowych i produkcyjnych, silosów, rurociągów, linii technologicznych, mostów, wiaduktów i kładek.

ROZŁADUNEK MATERIAŁÓW

W zakresie naszych usług wykonujemy rozładunek i transport materiałów sypkich, materiałów budowlanych innych. Wykonujemy rozładunek wagonów.
Wszelkie realizacje wykonujemy z rzetelnością i profesjonalizmem, co jest poparte bogatym doświadczeniem w branży. Zawsze terminowo i do Pastwa usług.

USŁUGI DŹWIGOWE GDAŃSK

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych Klientów prowadzimy usługę wynajmu dźwigów, co jest bardziej ekonomiczną alternatywą niż zakup. Nasze maszyny wykonają perfekcyjne wszystkie powierzone im zadania – odpowiednio konserwowane oraz poddane wszystkim niezbędnym badaniom technicznym spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Państwa życzenia zostaną zaspokojone szybko i w pełni. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.
W naszej ofercie znajdą Państwo także wynajem podnośników koszowych, z możliwą obsługą operatorską do montażu i konserwacji konstrukcji stalowych i aluminiowych, hal, reklam, prac dekarsko-blacharskich, konserwacji oświetlenia.